Yangın Merdivenleri Hakkında Bilgi

Yangın merdiveni hakkında fiyat ve proje bilgisi için Başarı Mühendislik yangın firması olarak sizlere bu yazımızda günümüzde belediyeler tarafından hazırlanan yönetmelikler ile zorunlu hale getirilmiş ve mutlak suretle bulunması gereken yangın merdivenleri ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. Biliyoruz ki insan ve can sağlığı hiç bir şeyden önemli değildir. Ancak yine istememize rağmen yangın gibi afetler ile karşılaşma durumu da söz konusu olabiliyor. İşte bu sebeple küçük – orta ve büyük işletmelerde hastanelerde okullarda devlet dairelerinde böylesine olumsuz bir durumla karşılaşıldığında hemen bina dışına tahliye yapılması için bu yangın merdiveni olması gerektiği zorunlu kılınmıştır. Böylece doğabilecek çok daha büyük felaketlerin önüne geçilmektedir. Yakın geçmişte bu tip yangınlarda acil çıkış merdivenlerinin ne kadar çok kişiyi hayatta tuttuğuna da bakabilirsiniz.

Tabi böyle bir merdiveni çalakalem yapmak mümkün değildir. Mutlak suretle en doğru ve uygun proje ile yola çıkmak gerekmektedir. Bunun için ise alanda öncü olan güvenilir ve profesyonel çalışanları ile hizmet etmeye devam eden bir firmayı tercih etmeniz gerekecektir. İşte biz bu konuda siz değerli müşterilerimize kusursuza yakın bir hizmet sunduğumuzu söylemek isteriz. Eğer siz de her konuda yasal bir şekilde ve yönetmeliğe uygun kriterler çerçevesinde bir merdivene sahip olmak istiyorsanız asla başka bir firmaya gerek duymayacağınızı belirtmek istiyoruz. Sizlere en sağlıklı ve güvenilir bir projeye imza atmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ettiğimizi de söylemek isteriz. Peki, projeyi gerçekleştirmek için izlenen aşamalar nelerdir? Şimdi gelin bu konuda siz değerli ziyaretçilerimize bilgi aktarmaya çalışalım.

Öncelikle uzman çalışanlarımın yangın merdivenleri uygulanacağı alana gelir. Projenin nereye uygulanmasının daha yararlı olacağı konusunda hemen bir ön etüt çalışmasına başlarlar. Burada esas baz alınan kriter en kısa sürede insanları bina dışına tahliye etmektir. Yangın ve acil çıkış kapılarının yeterli olup olmadığına bakarlar. Bunun haricinde mimar tarafından çizilmiş hazır bir projeyi de aynen uygulayabilirler. Yapılan tüm çalışmalar sonucunda ise yangın merdiveni için kullanılması en uygun malzemelerin kararı verilir. Burada önemli olan kriterler ise merdivenin bulunduğu adreste muhtemel kişi sayısı ve uygulanan binanın yüksekliğidir. Tüm bu fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonraki süreç uygulama aşamasını oluşturmaktadır.

Ancak bu noktada İstanbul yangın merdiveni etüt çalışmalarından sizin için ekstra bir ücret talep etmediğimizin de altını çizmek isteriz. En dayanıklı ürünler ile siz müşterilerimize her zaman uygun fiyat seçenekleri ile yardımcı olmaya çalıştığımızı da söyleyelim. Bunun yanında farklı ödeme opsiyonları ile de bütçenizi sarsmadan bu merdivenlere sahip olabileceğinizi belirtelim.

Eğer sizde aklınızda hiç bir soru işareti kalmadan işlerinizi emanet edebileceğiniz bir şirket arıyorsanız alanında en çok ilgi gören adreste olduğunuzu da ifade etmekte yarar görüyoruz. Böylece zorunlu olan bu eksikliğinizi kısa sürede giderecek ve insan sağlığını koruma konusunda gerekli olan bu ihtiyacı güvenilir bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Siz de hemen İstanbul yangın merdiveni konusunda öncü olan sitemizi ziyaret edebilir ve bu konuda sizlere sunduğumuz tüm hizmetler ile alakalı detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmayı başarabilirsiniz. En uygun ve kaliteli projelere sahip olmak isteyenlerin ortak tercihi olan firmamız sizlere de yardımcı olmak için alanında profesyonel çalışanları ile hizmet sunmaya aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Sitemizin ana sayfasında yer alan iletişim numaralarından bizi arayabilir ön etüt çalışmaları için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Başta İstanbul olmak üzere ülkenin dört bir yanına hizmet götürdüğümüzü de yazımızın sonunda söylemek isteriz. Sağlık dolu günler diliyoruz.

Ne eviniz yangın nede canınız yansın. 0533 120 48 34