Binalarda Yangın Merdiveni Zorunluluğu

Değişen yönetmelikler sonrasında belediyelerin yangın merdiveni konusunda zorunlu olduğu kararına varılmıştır. Fabrikalar plazalar alışveriş merkezleri okullar hastaneler küçük ve orta büyüklükteki işletmeler bu merdivenleri mutlak suretle bulundurmak zorundalar. Esasında bu durum beklenmedik yangın afetlerinde olası muhtemel büyük kayıpların önüne geçmek içindir. Ve hiç şüphe yok ki son derece gereklidir. Eğer sizde böylece olası can kayıplarını bertaraf etmek ve insanları kolayca dışarı tahliye olmalarını sağlamak amacı ile bu merdivenleri yaptırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu konuda merdivenleri bulunan yerlerin geçmişte son derece büyük yangın olaylarını can kaybını yaşamadan atlattıklarını da yapacağınızın kısa araştırma sonucunda görebilirsiniz. 

Ancak bu merdivenleri yönetmeliğe uygun bir şekilde yaptırmanı gerekecektir. Bu konuda da sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet veren firma ile yola çıkmalısınız. İşte biz sizlere bu mühendislik işe ile ilgili üst düzey bilgi ve tecrübeye sahip çalışanlarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Aynı zamanda üretim ve imalat konusunda da en büyük firmalardan birisi olduğumuzu söylemek istiyoruz. Bu merdivenleri üretme ve uygulama konusunda her türlü sertifikayı da bünyesinde barındıran firmamız alanında rakipsiz ve öncü şirketlerden biri olmayı başarmıştır. Hem dayanıklı hem de çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için en doğru adres olan bizi tercih edebileceğinizi belirtmek isteriz.

Peki,yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız hangi aşamalardan geçmeniz gerekecektir. Öncelikle bu kusursuz uygulanması gereken bir projedir. Dolayısı ile alanında ehil olmuş çalışanlarımızın merdivenlerin yapılacağı yere gelmesi ve incelemelerde bulunması gerekmektedir. Uygulamanın nereye yapılacağı tahliyelerin en güvenli nereden sağlanabileceği merdiven yüksekliği ve genişliğinin ne kadar olması kaç yere bu merdivenlerin monte edilmesi gibi pek çok teknik detayı göz önünde bulunduracaklardır. Çok yüksek binalarda koruma demirlerine sahip merdiven alternatifinin entegre edilmesi de göz önünde bulundurulacaktır. İşte tüm bu detayları nokta kadar sorunsuz bir şekilde ekspertiz edecek çalışanlarımız böylece en doğru projeyi bulma konusunda da önemli mesafe kat edecektir.

Bu aşamalardan sonra ise merdivenleri yaptıracak işletme sahiplerinin en çok sorduğu soruyu cevaplamaya çalışacağız. Yangın merdiven fiyatları tahmini ne kadar olmaktadır? Bu tamamen kullanılacak malzemenin içeriğine ve miktarına bağlı bir durumdur. Bu sebeple tahmini bir bütçe belirlemek için bir önceki paragrafa belirttiğimiz etüt fizibilite çalışmalarının yapılmış olması gerekmektedir. Bu amaliz yapıldıktan sonra sizlere tahmini bir rakamı hemen arkadaşlarımız söyleyebilecektir. Ancak işletmeniz için zorunlu olan bu merdiven yapımı ve monte işlemleri konusunda sizlere her zaman en uygun fiyat seçenekleri ile yardımcı olduğumuzu da söylemek isteriz. Aynı zamanda bütçenizi sarsmadan bir ödeme yapabilmeniz için anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit yapma imkanımızda söz konusudur.

Siz de her zaman yangın merdiveni fiyatları ve ürün hizmeti konusunda öncü olmuş tercih sebebi ilan edilmiş firmamız ile yola çıkmak için daha detaylı bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden araştırma yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Böylece daha önceden bu hizmeti vermiş olduğumuz referanslarımız ile ilgili de geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aklınıza takılan sorulara cevap bulmak içinde site ana sayfamızda yer alan iletişim bölümünden yetkili arkadaşlarımız ile irtabata geçebilir yapılması gerekli olan etüt çalışmaları konusunda randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sizde bizi tercih edin hem kendinizi hem de cebinizi güvende hissedin. Tüm ziyaretçilerimize kazasız belasız bol kazançlı sağlıklı mutlu ve neşe ile geçen günler dileriz.